Cześć, jestem Malwina i zaczynam pisać tego bloga. Po co? Po to żeby pomóc niektórym ale też samej sobie z niektórymi n u r t u j ą c y m i pytaniami. Więc na dole w komentarzach dawajcie pytania i np o czym napisać notkę. Na początku się nie spodziewam jakichś tam 103810328202920 fanów ale myślę, że z czasem będzie coraz lepiej.